Jazda konna

jazda konna Istebna

Jazda konna jest bardzo ciekawym sposobem spędzenia wolnego czasu.  Szczególnie kiedy wszystko wokół gdzieś pędzi w szalonym tempie możemy spróbować jazdy w siodle w pięknych okolicznościach natury. Taka jazda dostarcza wielu nowych i niezapomnianych wrażeń:

  • jazda w małych kilkuosobowych grupach,
  • spokojna jazda w siodle,
  • możliwość robienia zdjęć,
  • częste odpoczynki na łonie natury,
  • jazda z dala od zgiełku miast.

Wszystkim, którzy chcieliby spróbować przygody w górach i kochają konie proponujemy coś naprawdę wyjątkowego – Jazda konna Istebna w naszej Stajni Kowalik. Dla tych którzy są niezdecydowani lub uważają, że jest już za późno na tego typu zainteresowania, chcielibyśmy powiedzieć, że to nie jest prawda. Na naukę nigdy nie jest za późno! Trzeba znaleźć odpowiednie miejsce i instruktora, który stopniowo wprowadzi nas w świat koni. Uważamy że nie technika jazdy jest najważniejsza dla miłośników koni, ale więź porozumienia i kontaktu z nimi, poprzez naukę, pielęgnację i umiejętność stosownego zachowania się w stajni.

Nieważne, jak naszą przygodę z końmi nazwiemy: sportem, życiową pasją, czy hobby, najważniejsze jest to, by w wyniku naszej współpracy z tymi cudownymi stworzeniami, radość czerpały obie strony. Nie wolno bowiem zapominać o tym, że mamy do czynienia z żywymi istotami, a nie sprzętem do rekreacji.

Jazda konna – Istebna – zadzwoń do nas.

Wszystkie ustalenia co do rezerwacji i terminów ustalamy telefonicznie.

Zapraszamy do Istebnej na wycieczkę po górach w siodle.